Професійне будівництво соляних кімнат

Маєте запитання - дзвоніть прямо зараз

+38 (093) 652-05-62
+38 (066) 591-47-67
+38 (0332) 72-59-96

Соляні лампи

Соляні лампи з кристалів кам'яної солі, які завдяки своєму хімічному складу є ідеальним джерелом негативної іонізації, мають позитивний вплив на повітря, просочене випромінюванням різної домашньої електротехніки.

1.  Мікроклімат приміщень, де застосовується оригінальна соляна лампа, помітно поліпшується і можна його порівняти з повітрям після весняної грози ...
• вона не містить вапна, що осідає в легенях при тривалому використанні світильника;
• вона не містить калію - елементу таблиці Менделєєва,що нагромаджує радіацію.

2. Це оздоровча соляна кімната у вашому будинку (замість підземної спелеолікарні): створює ефект соляної шахти у приміщенні (лікує саме повітря, насичене біологічно активним аерозолем хлористого натрію NaCl із супутніми мінералами (Fe, Mg, Ca, Zn, Br, I) і має лікувальний вплив на слизову дихальних шляхів). Це один з найбільш нешкідливих та доступних способів лікування багатьох захворювань, особливо у дітей. 

3. Це природний іонізатор повітря (замість електронного):
• ефективно іонізує та очищує повітря;
• нейтралізує шкідливі електромагнітні випромінювання;
• сприяє осіданню пилу та тютюнового диму;
• усуває неприємні кухонні запахи;
• збільшує в приміщенні концентрацію так званих іонів життя - негативних аероіонів, при цьому покращуючи самопочуття, підвищуючи імунітет і піднімаючи тонус вашого організму.

Лікувальні властивості світильника 

Світильник з природної кам'яної солі (іоногалогенератор) призначений для декоративного освітлення приміщень та моделювання мікроклімату, аналогічного мікроклімату соляних шахт, що використовується в лікувальних цілях.

Наведеними науковими дослідженнями доведено, що мікроелементи, що містяться в природній солі, включаються в біохімічні процеси швидше, ніж лікарські препарати, нешкідливі для організму людини і набагато швидше приводять до нормалізації порушених процесів.

При роботі іоногалогенератора відбувається насичення повітря приміщень негативно зарядженими іонами, корпускулярними і субмолекулярними частинками солі, тобто відтворюється атмосфера мікроклімату соляних шахт, що дозволяє рекомендувати іоногалогенератор для профілактики лікування і реабілітації алергічних і неалергічних захворювань бронхо-легеневої системи і цілого ряду інших захворювань:

- бронхіальна астма;
- псоріаз;- астматичний бронхіт; - зниження імунітету;
- обструктивний бронхіт;
- бронхіт курця;
- хронічний бронхіт;
- часті ГРЗ, ГРВІ;
- хронічна пневмонія;
- неврозоподібні стани;
- алергічний риніт;
- захворювання щитовидної залози;
- алергічний дерматит;
- цукровий діабет.

Мікрочастки набагато швидше, ніж медичні препарати, вступають у біохімічні процеси. Вони нешкідливі і більш ефективно призводять до нормалізації порушених процесів в організмі. Аерозоль солі (хлористого натрію) створює природну атмосферу стерильності, в якій гине білкова структура мікробних тілець. Найбільш переконливий доказ лікувальних властивостей солі - у робітників соляних шахт дуже рідко бувають системні захворювання дихальних шляхів.

 

Інструкція з використання соляного світильника
Соляний світильник простий у використанні. У вимкненому стані його можна протирати вологою ганчіркою або навіть злегка побризкати водою за допомогою розпилювача перед включенням, що збільшує процес іонізації повітря. Однак через наявність у світильнику електричної частини необхідно суворо дотримуватися деяких правил. 

1. Включений в кімнаті світильник повинен бути під наглядом і вимикатися, якщо Ви на деякий час залишаєте кімнату. 

2. Світильник не повинен знаходитися в мокрому стані або в досить вологому приміщенні (щоб уникнути короткого замикання).

3. При роботі соляної лампи в перший час після її придбання (1-2 тижні) не можна допускати наступне:
- Сильного нагріву соляної брили (якщо склад соляного кристалу - чиста брила без темних пластів породи, які не перегріваються) 
- Нагрівання регулятора напруги, що знаходиться на шнурі. Нагрівання регулятора напруги можливе через сильний перегрів лампи розжарювання, або через неякісне виготовлення самого регулятора на виробництві.

Довідкова документація