Професійне будівництво соляних кімнат

Маєте запитання - дзвоніть прямо зараз

Індивідуальний дизайнерський підхід

Втілимо Ваші ідеї в солі.

Ми створюємо унікальне рішення для кожного замовлення.

Кожна соляна кімната є ексклюзивною. Рельєфні багаторівневі стелі з системою сталактитів, хромотерапевтичне освітлення, декоративні каміни, арки, колодязі, соляні картини забезпечують креативно-дизайнерський підхід. Портфоліо 

Наша команда має творчий потенціал, який успішно реалізовує, приносячи насолоду найвибагливішим клієнтам.

Також Ви можете замовити 3D дизайн соляної кімнати, в якому буде промальована кожна деталь.

Виключно екологічна та технічна якість

Досконалість – наша мета.  

Ми розробили технологію покриття сіллю будь-яких поверхонь, яка гарантує найвищий екологічний рівень, що максимально наближений до природних соляних печер.  

При будівництві галокамер (соляних кімнат) зводиться до мінімуму використання класичних будівельних матеріалів для того, щоб виключити зі складу повітря пил будівельних матеріалів, а також хімічні токсини, які, як правило, в них містяться.

Свіже повітря потрапляє у кімнату через соляний фільтр, який додатково очищує повітря від бактерій та мікробів. Світильники виготовлені з природного кристалу солі, який нагрівається від лампи розжарювання і виконує додаткову функцію іонізації повітря. 

В створених нами соляних кімнатах вся поверхня стін, стелі, підлоги – 100% сіль.

Термін служби соляної кімнати понад 20 років

Всі внутрішні поверхні соляної кімнати покриваються 100% сіллю у вигляді кристалів різної фракції. З плином часу властивості кристалів не змінюються, а тільки відбувається часткова перекристалізація. Тому соляна поверхня не втрачає своїх фізичних і лікувальних властивостей протягом тривалого часу (понад 20 років).