Будівництво соляних кімнат в Китаї

Будівництво соляних кімнат в Китаї

Будівництво соляних кімнат в штучних умовах було започатковане в Україні і поширилося по всьому світу.

Сьогодні фірма «Ведіс» зі своїми соляними кімнатами вийшла на китайський ринок, де екологічна ситуація особливо критична через таке явище як смог, через індустріальне забруднення та інші причини.

Рівень захворюваності на астму протягом останніх 20 років в Китаї досяг 11% населення. Китай має найвищий показник смертності в світі від астми.

Медичне керівництво Китаю розуміє важливість природного методу лікування і тому було оголошено тендер на виконання проекту «Соляні кімнати» для однієї з сучасних клінік Пекіну. Пекінська реабілітаційна клініка ‘Yuho Care’ є першим комплексним медичним закладом вищого рівня відповідно до міжнародних стандартів. Лікарня ‘Yuho Care’ здобула визнання в Китаї за свої досягнення в медичному обслуговуванні клієнтів. Зручне розташування лікарні та репутація якісного медичного обслуговування приваблює клієнтів з усього Пекіну. Компанія співпрацює з провідними медичними спеціалістами з усього світу та орієнтована на розвиток всесвітньо визнаного бренду.

Тому будівництво соляних кімнат для Пекінської клініки стало неабияким викликом для нас і cприяло розвитку міжнародної співпраці і самого рівня виконання робіт.

Тепер ми точно можемо все!

Будівництво соляних кімнат в Китаї