Нова тенденція – соляна ігрова кімната в торговому центрі.

Нова тенденція – соляна ігрова кімната в торговому центрі.

Нещодавно ми закінчили будівництво соляної кімнати в торговому центрі у Кривому Розі. 

Сьогодні багато торгових центрів, ресторанів та розважальних закладів мають спеціалізовані дитячі ігрові кімнати. Проте соляна ігрова кімната – це рідкість, тому вона може стати родзинкою вашого торгово-розважального центру, як в дитячому центрі розвитку «Планета Дітей» у Кривому Розі. Див. фото

Соляна кімната, побудована і обладнана під дитячий ігровий майданчик, допоможе залучити більшу кількість сімей в ваш торговий центр.  

Яскрава соляна кімната приваблює клієнтів цікавим дизайном і дає унікальну можливість поєднати процедуру лікування та відпочинок.

Наші майстри створили казкову соляну печеру, в якій діти можуть не тільки гратися, а й отримувати лікувальний ефект. Безперечно, батьки віддадуть перевагу такій ігровій кімнаті перед звичайною. В таких умовах тривала лікувальна процедура перетвориться в цікаву гру для дітей. 

Ми пропонуємо Вам не просто соляну кімнату, а вигідний бізнес під ключ.

А торговий центр – це ідеальне місце для соляної кімнати як окремого бізнес-проекту. Адже інтенсивна прохідність забезпечить постійний потік клієнтів. 

Щоб отримати детальну інформацію про будівництво соляної кімнати та її рентабельність, звертайтеся до нас, зателефонувавши за телефонами