Соляна кімната і масаж.

Соляна кімната і масаж.

Для ефективного лікування та профілактики захворювань рекомендується використовувати комплексний підхід. Оскільки метод галотерапії (лікування в соляній кімнаті) є природним, немедикаментозним, і тому безпечним, він комбінується з абсолютною більшістю фізіотерапевтичних процедур. 

Одним із вдалих поєднань можна виділити соляну кімнату і масаж. Цю тенденцію вже помітили СПА салони і вдало пропонують таку послугу своїм клієнтам, розмістивши масажний кабінет в соляній кімнаті. В кімнаті, облицьованій сіллю, результат від масажу перевершує всякі сподівання.

Чомусь масаж сьогодні сприймається як розкіш, в той час, коли він є однією із найпростіших фізіопроцедур для підтримання загального тонусу організму і покращення здоров’я. 

Порушення функціонування однієї із систем веде до порушення роботи організму в цілому. Налагодити їх можна за допомогою масажу. Клінічні дослідження показують, що в 60% випадків регулярні сеанси масажу допомагають нормалізувати загальний стан організму. Масажна терапія має позитивний вплив на серцево-судинну систему, нервову систему, опорно-руховий апарат, обмін речовин та інші системи.

Незалежно, з якою метою проводиться масаж, – лікування, профілактика чи релаксація, більшої ефективності від нього можна досягти при поєднанні з галотерапією. Чому масаж в соляній кімнаті є ефективнішим? 

Корисні компоненти соляного аерозолю потрапляють в організм не тільки через легені, але і шкіру, прискорюючи процеси обміну та покращуючи кровообіг і лімфообіг. Негативно заряджені іони хлориду натрію (солі) активізують лікувальний процес на клітинному рівні. Осідаючи на відкритих ділянках тіла, аерозоль солі підвищує захисні властивості шкіри. Впливаючи на покривну систему та волосся, забезпечує ефективний косметичний ефект, продовжуючи молодість організму. Аерозоль солі підтримує природний pH баланс шкіри, підвищує пружність та еластичність тканини, покращує процес регенерації, завдяки якому шкіра стає більш пружною та еластичною. Тобто, спостерігається омолодження організму.

Клінічні дослідження мікробіоценозу шкіри підтвердили нормалізацію складу поверхні аутофлори (сукупність мікроорганізмів в організмі людини) після застосування галотерапії. 

Отже, ефект такого масажу підвищується в кілька разів.