Соляна кімната і сауна (баня).

Соляна кімната і сауна (баня).

Як продовжити молодість і зберегти стрункість фігури? Чи не найголовніше питання, що хвилює сьогодні прекрасну половину людства. 

Немає нічого неможливого. Давні римляни недаремно створили справжній культ з відвідування лазні (сауни чи бані). Цілющі властивості сауни (бані) відомі були і в давній Греції, і в Єгипті, де виконували роль оздоровниць. 

Відвідування бані (сауни) благотворно впливає на функції систем організму, покращує обмін речовин та роботу захисних механізмів. Краще працюють серцево-судинна, дихальна та ендокринна системи. Завдяки прогріванню тіла виводяться токсини з організму та поліпшується кровообіг у кінцівках. Не менш важливим є вплив бані або сауни на нервову систему. Заспокійливий ефект, покращення сну та підвищення працездатності гарантовано. 

А щоб отримати ще більший ефект від бані чи сауни, варто поєднати банну процедуру з сеансом галотерапії в соляній кімнаті.  

Останнім трендом стало будівництво соляної кімнати при бані чи сауні. Тільки ні в якому разі не можна розміщувати галогенератор в бані (сауні). Адже одним із важливих факторів галотерапії є вологість, яка не повинна перевищувати 75%. Ідеальним місцем для соляної кімнати стане приміщення поряд із сауною чи банею. 

Після відвідування бані чи сауни шкіра розігріта, пори її відкриті, верхній шар шкіри епідерміс пом’якшений, що полегшує проникання аерозолю через пори. Відбувається безпосередній контакт аерозолю зі шкірою. Це ідеальний стан шкіри для отримання максимальної користі від соляного аерозолю. Організм очищується від зайвих продуктів обміну, і його захисна функція посилюється.

Безперечним є позитивний вплив соляного аерозолю на дихальну систему після відвідування бані або сауни. Завдяки високій температурі в сауні судини розширюються, швидше циркулює кров, і пульс прискорюється в 2 рази.

Підвищена активність серцево-судинної системи призводить до прискореного дихання, що спричинює кращу вентиляцію легень. Відповідно глибше дихання дозволяє частинкам соляного аерозолю глибше проникати в органи дихальної системи. 

Пар разом із соляним аерозолем освіжає тіло, а боротьба із зайвою вагою і процесом старіння стає набагато приємнішою і легшою.