Здорове повітря у Вашому будинку

Здорове повітря у Вашому будинку

Наше здоров’я безпосередньо залежить від навколишнього середовища. Повітря, без якого людина не може прожити і кількох хвилин, являє собою суміш різних газів, електрично заряджених частинок. Технічний прогрес призвів до порушення природної іонної рівноваги. Джерелами позитивної іонізації є комп’ютери, електропроводка, телевізори, мікрохвильові печі, мережі високої напруги. Результатом цього впливу є пригнічення нашого фізичного і емоційного стану, ослаблення імунітету.

Дуже важливо відновити втрачену рівновагу, тобто на противагу побутовим приладам знайти джерела негативної іонізації. Найвища концентрація негативних іонів відзначається на морі, в горах, в лісі.

В домашніх умовах прекрасним джерелом негативних іонів Вам послужить соляний світильник, виготовлений з природного мінералу Галіт. При нагріванні сіль віддає негативні іони, які зв’язуються з позитивними іонами, і таким чином очищують повітря і нормалізують мікроклімат у приміщенні. Крім того, галіт належить до ряду «теплих» мінералів і подібно гірському кришталю несе позитивну енергетику.

Важливо відзначити, що сіль багатолика. Склад її різноманітний – це натрій, хлор, йод, магній, калій і т.п. Кожен елемент має свій неповторний вплив на організм людини. Але унікальні оздоровчі властивості має мінерал галіт (NaCl) Солотвинського солерудника, що утворився ще в Палеозойський період.

Сіль – це природний генератор негативних частинок. Завдяки підвищеній температурі відбувається залучення водних молекул повітря до поверхні кристалу. Сіль вступає в реакцію з цими водними молекулами, і в навколишнє середовище потрапляють негативно заряджені частинки. Аерозоль хлористого натрію створює природну атмосферу стерильності, в якій гине білкова структура мікробних тіл. Крім того, дрібнодисперсний аерозоль хлористого натрію, потрапляючи на слизову оболонку дихальних шляхів, нормалізує її роботу, сприяє виведенню мокротиння, слизових виділень при запальних процесах.

Це дозволяє рекомендувати використовувати соляний світильник не тільки як джерело негативної іонізації для регулювання іонного складу повітря, але і з лікувальною і профілактичною метою при ослабленому імунітеті, при захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів (ГРВІ, ринітах, бронхітах, бронхіальній астмі та ін.)

Соляні світильники прості в обігу і не вимагають спеціального догляду. Періодично за допомогою пилососа або злегка вологою ганчіркою видаляється пил з поверхні мінералу. Контакт з водою не рекомендується.

Термін дії світильника необмежений.